Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Capello: Do ta ndryshoj ekipin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Capello: Do ta ndryshoj ekipin Empty
MesazhTitulli: Capello: Do ta ndryshoj ekipin   Capello: Do ta ndryshoj ekipin I_icon_minitimeSat Jun 19, 2010 1:22 pm

Capello: Do ta ndryshoj ekipin F.0619001338402_m

Anglia barazoi pa gola me njërën nga përfaqësueset jofavorite të Kampionatit të sivjetmë Botëror, Algjerinë, kurse trajneri Fabio Capello shfaqi vendosmëri pas ndeshjes duke thënë se do të bëjë ndryshime për takimin e fundit të fazës grupore, kur Tre Luanëve u kryen punë vetëm fitorja.
“Ekipi nuk luajti me shpirtin që më pëlqen. Unë mund të bëj ndryshime, unë do të tentoj të bëj diçka më ndryshe. Ne nuk e fitonim topin me shpejtësinë e duhur. Ne luajtëm pa presion. Ne nuk luajtëm mirë. Ne humbën pasime të lehta. Ne duhet të luajmë një lojë tjetër dhe shpresojmë se do jemi të kënaqur”.

“Nuk e di nëse është presion apo vetëm një moment jo i mirë. Nuk ishte ekipi i njëjtë që njoh, ekipi që e njoh unë kur ne stërvitemi. Ndoshta për shkak të presionit. Shpresoj se nuk është në pyetje frika. Nuk do jetë e vështirë ta ngre ekipin. Do jetë rasti i fundit për kualifikim. Lojtarët e dinë çfarë duhet të bëjnë”, deklaroi pas ndeshjes Capello.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Capello: Do ta ndryshoj ekipin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Wenger lëvdon ekipin e tij
» Del Bosque: Nuk jam i kënaqur me ekipin tim
» Higuain: Mendoj vetëm për ekipin
» Capello beson në Green
» Capello: Kjo është Anglia ime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: