Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Park: Dua gjysmëfinalen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Park: Dua gjysmëfinalen Empty
MesazhTitulli: Park: Dua gjysmëfinalen   Park: Dua gjysmëfinalen I_icon_minitimeSat Jun 26, 2010 8:44 am

Park: Dua gjysmëfinalen F.0626000303682_m


Kapiteni i Koresë së Jugut, Ji-Sung Park, u ka bërë thirrje bashkëlojtarëve që të përsërisin suksesin e vitit 2002 dhe të arrijnë në gjysmëfinale.
“Ne nuk kemi ndonjë mendim se sa larg mund të shkojmë. Por në vitin 2002, ne arritëm në gjysmëfinale dhe nuk mendoj se ishte për shkak se ishim nikoqir. Ne do të bëjmë më të mirën për të dëshmuar se ajo nuk ishte arsyeja prapa suksesit”.

“Unë nuk mund ta krahasoj këtë ekip me atë të vitit 2002. Ai ishte ekipi më i mirë në historinë tonë. Por, ky ekip i vitit 2010 është duke u përmirësuar dhe ne kemi arritur në rrethin e dytë. Pas Botërorit do ta krahasojmë ekipin e këtij Botërori me atë të kaluar dhe të shpresojmë se jemi përmirësuar”, ka thënë Park. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Park: Dua gjysmëfinalen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arbeloa mezi e pret gjysmëfinalen ndaj Sevillas
» Djajtë e Kuq barazojnë në Villa Park

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: