Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ronaldo: Jemi duke ëndërruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Ronaldo: Jemi duke ëndërruar Empty
MesazhTitulli: Ronaldo: Jemi duke ëndërruar   Ronaldo: Jemi duke ëndërruar I_icon_minitimeSat Jun 26, 2010 9:18 pm

Ronaldo: Jemi duke ëndërruar F.0626140243473_m


Kapiteni i Portugalisë, Cristiano Ronaldo, ka thënë se ekipi portugez është duke ëndërruar të fitojë titullin e kampionit të botës, pa marrë parasysh se kush është kundërshtari.
“Mendoj se barazimi ishte rezultat i drejtë. Kishte raste të mira për të dyja ekipet, kështu që mendoj se barazimi ishte i drejtë. Trajneri e di se nuk jam qendërsulmues, por me rëndësi është që jemi kualifikuar. Kam besim se ne mund të arrijmë më shumë. Ne u kualifikuam dhe tani ëndërrojmë. Ne do të tentojmë të mposhtim këdo që na vjen përpara. Tani ne po ëndërrojmë”, deklaroi Ronaldo.

Portugalia takohet me Spanjën në kuadër të rrethit të 16 skuadrave më të mira të Botërorit. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ronaldo: Jemi duke ëndërruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rifreskoni trurin duke gahatur
» Humbni peshë duke shkruar
» Del Bosque: Nuk jemi favoritë
» Del Bosque: Nuk jemi favoritë
» Largoni dhimbjen duke medituar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: