Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Tabarez i kënaqur me arritjen në çerekfinale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Tabarez i kënaqur me arritjen në çerekfinale Empty
MesazhTitulli: Tabarez i kënaqur me arritjen në çerekfinale   Tabarez i kënaqur me arritjen në çerekfinale I_icon_minitimeSat Jun 26, 2010 9:26 pm

Tabarez i kënaqur me arritjen në çerekfinale F.0626201053881_m

Përzgjedhësi i Uruguait, Oscar Tabarez, ka lëvduar futbollistët e tij për paraqitjen ndaj Koresë së Jugut dhe arritjen në çerekfinale.
“Ishte një ndeshje e vështirë për t’u luajtur dhe mendoj se kjo fitore do të thotë edhe më shumë për shkak të kësaj. Ne ishim befasuar nga loja e tyre. Ne kërkuam ta mbarojmë ndeshjen në pjesën e dytë. Goli i tyre ishte kyç në fitoren tonë, sepse ne u përmirësuam. Ne shfaqëm klas në minutat e fundit dhe Suarez shënoi dy gola spekaktolarë për ne”.

“Po, Koreja luajti një ndeshje të madhe, ndoshta fati na ndihmoi neve, por ky është futbolli. Kjo konfirmon se futbolli përreth botës po bëhet më i mirë dhe se Koreja gjithnjë e më shumë po përmirësohet. Ata janë ndoshta kombëtarja më e mirë në Azi. Ishte një ndeshje e vështirë për ne dhe një fitore vërtetë e madhe. Unë jam vërtetë i kënaqur dhe i lumtur për tifozët në shtëpi. Tani të përgatitemi për të ardhmen dhe të shohim ndaj kujt do luajmë në çerekfinale”, ka thënë Tabarez pas ndeshjes. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Tabarez i kënaqur me arritjen në çerekfinale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Suarez dërgon Uruguain në çerekfinale
» Tabarez: Parreria qesharak
» Tabarez: Kush është Argjentina?
» BE-ja e kënaqur me EULEX-in
» Van Gaal i kënaqur me Bayernin e tij

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: