Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ramos: Më vjen keq për Ronaldon dhe Pepen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Ramos: Më vjen keq për Ronaldon dhe Pepen Empty
MesazhTitulli: Ramos: Më vjen keq për Ronaldon dhe Pepen   Ramos: Më vjen keq për Ronaldon dhe Pepen I_icon_minitimeSun Jun 27, 2010 11:32 am

Ramos: Më vjen keq për Ronaldon dhe Pepen F.0627111248997_m

Mbrojtësi i Spanjës, Sergo Ramos, ka thënë se atij është duke i ardhur keq që do të duhet të lë mënjanë miqësinë që ka me Ronaldon dhe Pepen, për të eliminuar Portugalinë.
“Unë do të doja të takohesha me ta më vonë, por kjo ndeshje do të jetë e mirë dhe unë do të jap gjithçka për ta eliminuar Portugalinë. Më vjen keq për Cristiano Ronaldon dhe Pepen, por ne do të takohemi në Madrid, kur Spanja do ta festojë titullin e kampionit të botës”, theksoi Ramos.

Sergio Ramos, Cristiano Ronaldo dhe Pepe, janë që të tre bashkëlojtarë te skuadra mbretërore spanjolle, Real Madrid. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ramos: Më vjen keq për Ronaldon dhe Pepen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramos zgjedh Ronaldon para Messit
» Valdano lëvdon Ronaldon
» Ramos: Gabim të quhemi favoritë
» Messi krenar që tejkaloi Ronaldon
» Ramos: Përjetë te Reali!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: