Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Kuvendi zgjedhor i LDK-së më 7 nëntor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Kuvendi zgjedhor i LDK-së më 7 nëntor Empty
MesazhTitulli: Kuvendi zgjedhor i LDK-së më 7 nëntor   Kuvendi zgjedhor i LDK-së më 7 nëntor I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 2:47 pm

Kuvendi zgjedhor i LDK-së më 7 nëntor Sejdiu_dhe_mustafa060_262_260
Kryesia e LDK-së ka vendos sot që Kuvendi zgjedhor i kësaj partie të mbahet të dielën. Ende zyrtarisht nuk ka asnjë kandidaturë, pasi që Bujar Bukoshi është tërhequr nga gara. Por, burimet e Koha.net kanë thënë se Fatmir Sejdiu dhe Isa Mustafa do të jenë përballë njëri tjetrit për kryetar të LDK-së.

Vetë Sejdiu pas mbledhjes së Kryesisë u shpreh nuk e ka përjashtuar kandidaturën, por vendimin për këtë çështje ka thënë se do ta publikojë të dielën në Kuvendin Zgjedhor, siç e parasheh statuti i LDK-së.

Anëtari i Kryesisë, Ali Lajçi, ia ka bërë të qartë Fatmir Sejdiut se nëse dëshiron që partia të ec përpara duhet të tërhiqet dhe t’ia lëshoj vendin të tjerëve. Ndërsa, anëtari tjetër i Kryesisë, Sali Asllanaj, nga dega e Suharekës ka përsëritur se vetëm Isa Mustafa do ta çojë partinë përpara.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kuvendi zgjedhor i LDK-së më 7 nëntor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: