Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Cesar dhe Maicon duan LK

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Cesar dhe Maicon duan LK Empty
MesazhTitulli: Cesar dhe Maicon duan LK   Cesar dhe Maicon duan LK I_icon_minitimeMon May 17, 2010 6:08 pm

Dyshja braziliane, Maicon dhe Julio Cesar, kanë filluar të kërkojnë më shumë tituj, kësaj radhe Ligën e Kampionëve, finalja e së cilës zhvillohet në Bernabeu të shtunën, me ç’rast Interi mund të fitojë tre tituj për të parën herë në histori.


Cesar dhe Maicon duan LK F.0517170843645_m



“Nuk ka emocion më të madh se ky. Ne jemi aq të lumtur. Ishte e vështirë, por është mirë të fitojmë kështu. Komplimente Romës, pasi që ata punuan shumë, ashtu bëri dhe Ranieri. Por, sot ne po kënaqemi me fitoren. Unë dua t’ua dedikoj titullin familjes dhe miqve të mi”, theksoi Cesar.

“Unë jam vërtet i lumtur sot (e diel), pasi që po festojmë, por nesër duhet të mendojmë për finalen e madhe. Natyrisht se ne do të festojmë sonte. Ne kurrë nuk ishim të frikësuar pasi që gjithnjë kemi pasur besim. I gjithë ekipi e meriton këtë. Është Scudettoja jonë”, përfundoi Maicon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Cesar dhe Maicon duan LK
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: