Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 De Gea: Nuk largohem nga Atletico

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

De Gea: Nuk largohem nga Atletico   Empty
MesazhTitulli: De Gea: Nuk largohem nga Atletico    De Gea: Nuk largohem nga Atletico   I_icon_minitimeThu Nov 25, 2010 11:09 pm

De Gea: Nuk largohem nga Atletico   F.1124214414387_m

Portieri i Atletico Madridit, David de Gea, ka këmbëngulur se ai dëshiron të mbetet në Vicente Calderon, përkundër spekulimeve të vazhdueshme të cilat e lidhin atë me një kalim te Manchester United.
“Tifozët mund të sigurohen se do të qëndroj këtu. Ky klub më ka dhënë gjithçka. Unë jam i kënaqur dhe shumë i lumtur te Atletico, prandaj do të qëndroj këtu”.

“Është nder për mua të dëgjoj që ekipe si Manchester United janë të interesuara për mua, është mirë, por ndjej se nuk kam arsye për t’u larguar nga Atletico Madrid. Ky klub është i mrekullueshëm dhe shpresoj se mund të bëj që këtu të ndodhin gjëra të mira. Kam jetën përpara”, u shpreh De Gea.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
De Gea: Nuk largohem nga Atletico
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Atletico fiton, Villarreali e Palermo dështojnë
» Forlan: Atletico refuzoi ofertën e Realit për mua
» Atletico Madrid kërkon Jonas Gutierrez
» Aguero: Atletico është superior ndaj Fulhamit
» Ronaldo: Nuk largohem nga Reali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: