Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Pato: Milani është shtëpia ime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Pato: Milani është shtëpia ime Empty
MesazhTitulli: Pato: Milani është shtëpia ime   Pato: Milani është shtëpia ime I_icon_minitimeFri May 21, 2010 3:23 pm

Pato: Milani është shtëpia ime F.0521131329546_m

Sulmuesi brazilian Alexandre Pato thotë se ai nuk ka dëshirë të largohet nga Milani pasi San Siro është shtëpia e tij.
Mediat spekuluan se brazilian mund të shitet këtë verë me qëllim që Milani ta ekuilibrojë buxhetin, gjë që ndodhi edhe vitin e kaluar me shitjen e Kaka. Si opsion i mundshëm i transferimit të Pato u përmend Chelsea, por duket se ai dëshiron të mbetet në Itali.

“Kurrë nuk kam thënë se do të largohem. Jam i lumtur këtu, kjo është shtëpia ime, kam marrëveshje deri në vitin 2014 dhe Milani është ai që vendos për të ardhmen time”, ka thënë Pato.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Pato: Milani është shtëpia ime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pato: Allegri është i mirë
» Rruga jonë është e vështirë, sepse është pëpjetë, por ajo është e qartë, sepse është e drejtë
» Pato: Turp për Dungan
» Allegri: Pato më i mirë se Balotelli
» Pato: Kurrë nuk do të mund të luaja për Interin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: