Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Valdano: Ronaldo është bekim për Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Valdano: Ronaldo është bekim për Realin  Empty
MesazhTitulli: Valdano: Ronaldo është bekim për Realin    Valdano: Ronaldo është bekim për Realin  I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 6:52 am

Menaxheri gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, beson se anësori Cristiano Ronaldo është ‘bekim’ për klubin, pasi portugezi shënoi hat-trick në fitoren 4-2 ndaj Villarrealit.

“Cristiano është një bekim për Real Madridin. Ai nuk ndryshon për askënd, ai na jep neve shumë dhe ju nuk mund të kërkoni më shumë. Kur ekipit i duhet energji, ai është aty për t’ia dhënë”, ka thënë Valdano.

Së fundi, agjenti i Cristiano Ronaldos tha se klienti i tij do ta tejkalojë yllin e Barcelonës, Lionel Messi, dhe do të bëhet lojtari më i mirë që ka ekzistuar ndonjëherë në futboll.

“Cristiano është lojtari më i mirë në botë. Jo Messi? Përfundimisht jo. Lojtarët do të dëshmojnë se unë kam të drejtë, me kalimin e kohës. Cristiano do të shihet si më i madhi i të gjitha kohërave”.

“Messi është një lojtar i shkëlqyeshëm, nuk kam dyshime. Por dëshira, karakteri dhe kualiteti i Cristianos dallojnë nga të tjerët, dhe tash ai bashkohet nga fakti se është duke punuar me trajnerin më të mirë në botë të të gjitha kohërave (Jose Mourinho)”, ka thënë së fundi Mendes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Valdano: Ronaldo është bekim për Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rruga jonë është e vështirë, sepse është pëpjetë, por ajo është e qartë, sepse është e drejtë
» Valdano lëvdon Ronaldon
» Valdano: Jam sqaruar me Mourinhon
» Valdano: Messi të mos e ketë zili Maradonan
»  Valdano: Benzema po bëhet gjithnjë e më i mirë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: