Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Barazon Juventus, fiton Napoli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Barazon Juventus, fiton Napoli  Empty
MesazhTitulli: Barazon Juventus, fiton Napoli    Barazon Juventus, fiton Napoli  I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 7:23 am

Juventusi nuk ka arritur të nxjerrë asgjë më shumë se një barazim pa gola ndaj Sampdorias në sfidën e zhvilluar në Marassi, përderisa nga ana tjetër Napoli ka vazhduar marshin drejt vendit të parë, gjë të cilën nuk e bëri Lazio.

Bianconerët ishin më të mirët ndaj Sampdorias, sidomos në pjesën e parë ku në fushë ekzistoi vetëm një skuadër. Në pjesën e dytë ekuilibrat u zhvendosën në mesfushë dhe ndeshja u bllokua me një barazim pa gola.

Napoli nuk pati probleme ndaj Barit, të cilën e mopshti me rezultat 2-0, falë golave të Ezequiel Lavezzit (38’) dhe Edinson Cavanit (87’).

Lazio edhe zyrtarisht nuk është për Scudetto, pasi pësoi humbje me rezultat 3-1 në transfertë te Bologna.

Napoli me fitoren e sheh veten në pozitën e dytë, me një pikë më pak se Milani që luan në mbrëmje, ndërsa Lazio ka 37 pikë në pozitën e katërt. Juventusi është në pozitën e gjashtë me 35 pikë, po aq sa ka Interi me një ndeshje më pak të zhvilluar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barazon Juventus, fiton Napoli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bayerni fiton, Roma barazon
» Bundesliga- fiton kampioni, barazon lideri
» Hamsik thotë se është i lumtur në Napoli
» Juventus: Del Piero është yni
» Melo nuk do të largohet nga Juventus

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: