Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ibra i etur t’ia marrë skudeton Interit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Ibra i etur t’ia marrë skudeton Interit  Empty
MesazhTitulli: Ibra i etur t’ia marrë skudeton Interit    Ibra i etur t’ia marrë skudeton Interit  I_icon_minitimeMon Jan 24, 2011 2:28 pm

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, e sheh Interin si rivalin më të madh për titull.

Milani tash kryeson me katër pikë të pastra në maje të tabelës së Serie A pas fitores ndaj Cesena, derisa Interi, pësoi disfatë kundër Udinese.

“Kënaqem me duelin ndaj Interit. Do të jetë një betejë e shkëlqyeshme. Me këtë intensitet, do të ketë më shumë motivim për secilin të vazhdojë të jetë i fokusuar dhe të punojë deri në fund të kampanjës”, ka thënë Ibra.

Për Ibrahimovic, i cili dy sezone më parë ishte lojtar i Interit, Rossonerët kanë nevojë të shqetësohen vetëm për veten.

“E di se Interi ka vetëbesim pas fitoreve të fundit. Por ne duhet të mbetemi të fokusuar dhe nëse e bëjmë këtë, ne nuk duhet të kemi frikë nga asnjë rival, përfshirë edhe Interin. Ne kemi nevojë të bëjmë punën tonë sa më mirë që mundemi, për të mbetur të parët”, ka shtuar suedezi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ibra i etur t’ia marrë skudeton Interit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Laporta: Ibra nuk është në shitje
» Ancelotti: Drogba i etur për rikthim në LK
» Shkëmbim Ibra-Fabregas?
» Ibra kërkon Milanin
» Ibra: Nuk kam problem me Dinhon

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: