Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Redknapp: Tottenhami mbi Arsenalin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Redknapp: Tottenhami mbi Arsenalin  Empty
MesazhTitulli: Redknapp: Tottenhami mbi Arsenalin    Redknapp: Tottenhami mbi Arsenalin  I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:48 am

Menaxheri i Tottenhamit, Harry Redknapp, beson se skuadra e tij mund të ngjitet mbi Arsenalin në fund të sezonit në tabelën e Ligës Premier, ndërsa shtoi se vetëm Chelsea dhe Manchester United kanë qëndrueshmërinë për ta fituar titullin.

“Mendoj se lufta për titull është ende e hapur. Manchester City është skuadër e mirë, por nuk është e pamundur, nuk është e pamundur për ne që të përfundojmë mbi Arsenalin. Është vështirë, por jo e pamundur. Kur të gjithë të jenë të gatshëm, kur të kthehen Bale dhe Modric, atëherë të gjithë mund të largohen nga rruga. Ne jemi ekip i mirë edhe pa ata, por ne jemi një ekip edhe më i mirë me ta, sepse ata janë lojtarët tanë më të mirë”.

“Arsenali dhe Manchester City kanë luajtur mirë. Unë nuk mund dhe nuk dua që t’i përjashtoj nga gara. Unë thjesht po them se nga të gjitha ekipet që janë në maje të tabelës, nëse arrijmë të hyjmë në top katërshe, atëherë janë këto dy ekipe të cilat do t’i tejkalojmë”.

“Do të jetë e vështirë, por nëse do ta bëjmë këtë, atëherë mendoj se do të jenë këto dy dhe jo Chelsea apo Manchester Unitedi. United ka qenë shumë i suksesshëm në janar. Ne kemi pasur ca barazime dhe është më vështirë ne. Por 10 pikë, nuk është dashur t’i jepen aq shumë pikë Unitedit”, ka thënë Redknapp për Mirror.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Redknapp: Tottenhami mbi Arsenalin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miliarderi nigerian hyn në luftë për Arsenalin
»  Ancelotti: Duhet ta mposhtim Arsenalin
» Hakmerret Tottenhami
» Tottenhami interesohet për Forlan
» Dështojnë Liverpooli, Chelsea dhe Tottenhami

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: