Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Trajneri serb pasues i Wenger te Arsenali?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Trajneri serb pasues i Wenger te Arsenali?  Empty
MesazhTitulli: Trajneri serb pasues i Wenger te Arsenali?    Trajneri serb pasues i Wenger te Arsenali?  I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:12 am

Bosi i Arsenalit, Arsene Wenger, ka aluduar se ai do të dëshironte ta shihte strategun serb Dragan Stojkovic në krye të klubit nga Emirates Stadium.

“Unë do të doja ta shihja Stojkovicin si zëvendësues timin. Ka njëqind arsye për këtë. Filozofia e futbollit të tij është pothuajse identike me atë timen. Ideta tona janë të njëjta dhe të dy e duam futbollin e përkryer. Unë e kam ditur se ekipet e tij luajnë futboll sulmues me shumë pasime. Ai e ka bërë këtë dhe po tregon se është trajner i madh”.

“Unë i kam thënë se nëse mund t’ua transmetojë imagjinatën e tij futbollistëve, atëherë do të kishte sukses. Stojkovic vjen në Londër së paku një herë në vit. Ne takohemi, flasim dhe tentojmë të mësojmë nga njëri tjetri. Është arritje e madhe për të që e fitoi kampionatin në Japoni (me Nagoya Grampus). Unë nuk e kam arritur këtë edhe pse e kam pasur atë në ekipin tim, që ishte lojtari më i mirë atëkohë”, deklaroi Wenger për Vecernje Novosti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Trajneri serb pasues i Wenger te Arsenali?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: