Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Prostituta më e moshuar në botë ka 96 vjet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Prostituta më e moshuar në botë ka 96 vjet  Empty
MesazhTitulli: Prostituta më e moshuar në botë ka 96 vjet    Prostituta më e moshuar në botë ka 96 vjet  I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 9:06 am

Prostituta më e moshuar në botë ka 96 vjet  24-prosti4

Londër, 24 shkurt - Milly Cooper është me siguri prostituta më e moshuar në botë. Ka 96 vjet dhe fiton deri në 60 mijë euro në vit.
Cooper që nga Lufta e Dytë Botërore ka punuar si vajzë përcjellëse. Ajo ishte e martuar me një amerikan, për shkak të cilit la Londrën me fëmijë dhe u zhvendos në Las Vegas. Por, ai vdiq më 1945, duke e lënë pa para dhe shpresë për një të ardhme të lumtur.
Që ajo dhe vajza e saj të mbijetonin, filloi të punojë si vajzë përcjellëse. Së shpejti filloi t’i ofrojë shërbime vetëm klientëve të pasur dhe mori “titullin” zonjë, transmeton “Daily Mail”.
Deri tani ka fjetur me 3 500 meshkuj, ndërsa klientët e saj janë meshkuj të moshës nga 29 deri 92 vjet.
Për veten thotë se gjithmonë vishet në mënyrë femërore e elegante, dhe se klientët e saj janë zotërinj të vërtetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Prostituta më e moshuar në botë ka 96 vjet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» peshqit me te moshuar ne botë
» 'Ruset vishen si prostituta'
» Kur është femra tepër e moshuar për lindje?
»  Prostituta vrau klientin pse kishte herpes
» Rimartohen pas 57 vjet ndarje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: