Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Rooney: Do ta respektoj kontratën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Rooney: Do ta respektoj kontratën   Empty
MesazhTitulli: Rooney: Do ta respektoj kontratën    Rooney: Do ta respektoj kontratën   I_icon_minitimeFri Mar 18, 2011 7:42 am

Rooney: Do ta respektoj kontratën   F.0317190624206_m

Sulmuesi anglez, Wayne Rooney, ka hedhur poshtë spekulimet që e lidhnin atë me një largim nga Manchester United gjatë kësaj vere, duke thënë se ai do ta respektojë kontratën.
Mediumet angleze raportuan për prishje të marrëdhënieve të Rooneyt me Sir Alex Ferguson, por duket se nuk ka asgjë të vërtetë në zhurmën e krijuar rreth të ardhmes së reprezentuesit anglez.

“Marrëdhëniet e mia me Sir Alex Ferguson nuk janë prishur. Unë po kënaqem këtu dhe nëse do ta dëshiroja largimin gjatë verës, nuk do ta kisha nënshkruar kontratën. Unë kam nënshkruar kontratë të re dhe do ta respektoj atë”, ka thënë Rooney. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Rooney: Do ta respektoj kontratën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rooney: Messi para Ronaldos
» Rooney pranë riaftësimit
» Rooney do të rikthehet në formë
» Messi + Ronaldo = Rooney
» Brown: Rooney më i mirë se Ronaldo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: