Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Curri: Besoj në kualifikimin e Shqipërisë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Curri: Besoj në kualifikimin e Shqipërisë   Empty
MesazhTitulli: Curri: Besoj në kualifikimin e Shqipërisë    Curri: Besoj në kualifikimin e Shqipërisë   I_icon_minitimeSat Apr 02, 2011 7:52 am

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, kosovari Debatik Curri ka thënë për mediat shqiptare se pas fitores së Shqipërisë kundër Bjellorusisë, janë rritur gjasat e kuqezinjve për kualifikim në evropianin e ardhshëm që mbahet në Poloni dhe në Ukrainë.
“Nëse do të luajmë edhe në ndeshjet e ardhshme sikurse ndaj Bjellorusisë, atëherë kemi gjasa të kualifikohemi për në evropianin e ardhshëm. Kundër Bjellorusisë, ekipi shqiptar ka zhvilluar lojë mjaft të mirë. Një lojë të tillë duhet ta zhvillojmë edhe në ndeshjet e radhës, në mënyrë që të mbajmë shpresa për kualifikim”, ka thënë Curri.
Ai pak ditë më pare i është rikthyer stërvitjeve më skuadrën e tij pas lëndimit të pësuar në vitin e kaluar.
“Po ndihem mirë. Tash kam nisur stërvitjet më skuadrën time, Gencilbirlig dhe besoj se brenda dy javë do t’i kthehem terrenit”, ka thënë Curri.
Ai tha se do të jetë në ekipin kombëtar në ndeshjen e radhës ndaj Bosnjës që është në program të luhet më 7 qershor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Curri: Besoj në kualifikimin e Shqipërisë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Doyle: Nuk mund të besoj se fituam ndaj United
» Arsenali rrezikon kualifikimin
» Drogba i kënaqur me kualifikimin e hershëm
» Drenusha: Nuk besoj te festivalet, por do të jem në “Kënga Magjike”
» Jessen-Petersen: Nuk besoj në ndarjen e Kosovës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: