Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Adebayor: Nuk më interesojnë kritikat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Adebayor: Nuk më interesojnë kritikat   Empty
MesazhTitulli: Adebayor: Nuk më interesojnë kritikat    Adebayor: Nuk më interesojnë kritikat   I_icon_minitimeFri Apr 08, 2011 7:05 am

Adebayor: Nuk më interesojnë kritikat   F.0407230120813_m

Sulmuesi i Real Madridit, Emmanuel Adebayor ka zbuluar se kritikat që ai ka marrë në të kaluarën nuk kanë ndikuar fare në të si futbollist profesionist.
“Unë nuk lexoj gazetat spanjolle sepse ende nuk di spanjisht. Në fakt fare nuk më interesojnë ato, se çfarë shkruajnë për mua. Është normale për një futbollist që të kaloj formë të mirë dhe të keqe herë pas here”.

“Shtypi shkroi se unë isha lojtari më i keq në fushë fundjavën e kaluar, por më bënë hero për golat e mi ndaj Tottenhamit. Dhe ndoshta përsëri do të jem lojtar i keq për ta nëse nuk shënoj ndaj Athletic Bilbaos”, deklaroi Adebayor për AS. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Adebayor: Nuk më interesojnë kritikat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adebayor si huazim te Reali?
» Brazilianët të habitur me kritikat e kreut të FIFA-s
» Adebayor: Lehtë të punosh me Mourinhon
» Adebayor rikthehet në kombëtare
» Adebayor si huazim te Reali?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: