Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Shota Baraliu: Jam e dashuruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Shota Baraliu: Jam e dashuruar  Empty
MesazhTitulli: Shota Baraliu: Jam e dashuruar    Shota Baraliu: Jam e dashuruar  I_icon_minitimeSun Aug 21, 2011 12:29 pm

Këngëtarja dhe aktorja kosovare Shota Baraliu, gjatë një interviste për mediat shqiptare ka pranuar që është e dashuruar por nuk e ka zbuluar emrin e tij.

Ajo ka thënë se lidhjen e saj nuk dëshiron ta bëjë publike, sepse dëshiron ta mbaj për vete.

“Po, jam e dashuruar, nuk kam dashur ta bëj publike lidhjen, sepse të dashurin dua ta kem për vete e jo për mediat, sepse po fillove të bësh publike çdo gjë, normalisht që do lindin probleme, kështu që tani për tani mirë jam”, ka thënë Shota.

Përveç kësaj Shota ka treguar që pasi të martohet ajo nuk do të merret më me muzikë.

“Shpresoj të kem një familje të shëndoshë, ta duam njëri-tjetrin. Sa i përket muzikës, nuk ma merr mendja që do vazhdoj dhe pas martesës, e me aktrim normalisht që do vazhdoj maksimalisht, sepse e kam profesion dhe e dua shumë”, ka pohuar Shota. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Shota Baraliu: Jam e dashuruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marcela e dashuruar në Mark Markun
» Të dashuruar edhe në Shën Valentinin e 69-të
» Djaloshi i dashuruar fejoi vajzën e gabuar
» Keni 50 vjeç ende i dashuruar në Barbien

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: VIP-
Kërce tek: