Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Higuain i ngazëllyer me kontratën e re të Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Higuain i ngazëllyer me kontratën e re të Realit Empty
MesazhTitulli: Higuain i ngazëllyer me kontratën e re të Realit   Higuain i ngazëllyer me kontratën e re të Realit I_icon_minitimeSat Jun 05, 2010 2:45 pm

Higuain i ngazëllyer me kontratën e re të Realit F.0605095753449_m
Sulmuesi i Real Madridit, Gonzalo Higuain, thotë se është i ngazëllyer që ka nënshkruar kontratë të re me klubin spanjoll, e cila do ta mbajë atë në Santiago Bernabeu deri në vitin 2016.
“E vërteta është se jam shumë i lumtur me vazhdimin e kontratës dhe se do të qëndroj në Madrid. Ka qenë diçka që e kam pritur shumë dhe vërtet ndihmon psikikën time”, ka thënë Higuain.

“Është për keqardhje që Pellegrini është larguar pasi jam ndjerë shumë mirë të punoj me të. Ai është një person i mirë. Por pa dyshime, një trajner me histori të suksesshme po vjen në vend të tij. Mourinho është fitues dhe gjithçka që ka fituar me klube të tjera do ta sjellë në Madrid. Jam shumë entuziast se çfarë do të ndodhë në Madrid, por tash jam me kokë në Kupën Botërore”, ka shtuar argjentinasi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Higuain i ngazëllyer me kontratën e re të Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zyrtare: Higuain vazhdon kontratën
» Higuain: Mendoj vetëm për ekipin
» Luiz i ngazëllyer me transferimin te Chelsea
» Loew i ngazëllyer me fitoren ndaj Hungarisë
» Higuain: Mund ta fitojmë La Ligan

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: