Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Videot zbavitëse më të klikuarat në internet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Videot zbavitëse më të klikuarat në internet Empty
MesazhTitulli: Videot zbavitëse më të klikuarat në internet   Videot zbavitëse më të klikuarat në internet I_icon_minitimeSat Jun 05, 2010 7:55 pm

Videot zbavitëse më të klikuarat në internet 04-videot-zbavitese5
Videot argëtuese janë ato që tërheqin pjesën më të madhe të përdoruesve të internetit në SHBA, duke lënë pas videolajmet “online”.

Përfundimin e ka nxjerrë një studim i “New Research Center”, me një kërkim të përqendruar mbi përdorimin e videove online në internet.

Nga të dhënat rezulton se shtatë nga dhjetë përdorues të rritur kanë përdorur rrjetin për të parë ose shkarkuar mbi 150 milionë filmime në ditë, që janë të barabarta me pak më shumë se gjysmën e popullsisë amerikane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Videot zbavitëse më të klikuarat në internet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Kuriozitete-
Kërce tek: