Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.bizMjeksia-Grup


Share | 
 

 Fitnes për lëkurën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™

<b>Postime</b> Postime : 9044

MesazhTitulli: Fitnes për lëkurën    Sat Feb 11, 2012 8:47 pm

Me moshën, yndyrat normalisht paraqesin mbi fytyrë prirjen për t'u zvogëluar dhe rrathët e syve lëshohen.

Megjithatë, duke u forcuar muskujt bëhet e mundur mbushja e hapësirave të lira nga dhjami dhe njëtrajtësuar fytyrën.

Për të mbajtur rezultate të dukshme duhet t'i kushtoheni trajtimit të fytyrës çdo ditë, nga dhjetë minuta, më e mira në mëngjes sapo të çoheni, ose në mbrëmje para se të shtriheni. /Telegrafi/

_______________________
L.VETEVENDOSJE!
Feja e Shqiptarit është Shqiptaria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Fitnes për lëkurën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Te ndryshme :: Moda & Estetika-
Kërce tek: