Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Messi: Me Argjentinën do të luaj si me Barcën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Messi: Me Argjentinën do të luaj si me Barcën Empty
MesazhTitulli: Messi: Me Argjentinën do të luaj si me Barcën   Messi: Me Argjentinën do të luaj si me Barcën I_icon_minitimeSun Jun 06, 2010 4:24 pm

Messi: Me Argjentinën do të luaj si me Barcën F.0606153703222_m
Lionel Messi ka premtuar se ai do t’i përsërisë paraqitjet fantastike të treguara gjatë sezonit në fanellën e Barcelonës, tani në kohën kur ai do luajë për Argjentinën në Botëror.
“Kam besim dhe jam i bindur se unë do t’i përsëris paraqitjet e mia për Barcën edhe në fanellën e kombëtares gjatë Botërorit. Ëndrra ime është ta dërgoj Argjentinën deri te triumfi në Afrikën e Jugut. Shpresoj se do luajmë mirë dhe si individ premtoj se do të përsëris paraqitjet si me Barcelonën dhe se do të bëhem kampion”.

Messi ka shënuar këtë sezon 34 gola në të gjitha garat, duke fituar çmimin ‘Pichichi’ si golashënuesi më i mirë në La Liga dhe Këpucën e Artë evropiane që i ndahet golashënuesit më të mirë të të gjitha kampionateve në Kontinentin e Vjetër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Messi: Me Argjentinën do të luaj si me Barcën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Te Reali jam për tituj, jo për Barcën
» Messi: Ëndërr të luaj me Rooneyn
» Messi: Nuk mund të luaj me fanellë tjetër
» Arshavin: E dua Barcën, por jam topçi vërtetë
» Zyrtare: Busquets vazhdon kontratën me Barcën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: