Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Messi: Ëndërr të luaj me Rooneyn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Messi: Ëndërr të luaj me Rooneyn Empty
MesazhTitulli: Messi: Ëndërr të luaj me Rooneyn   Messi: Ëndërr të luaj me Rooneyn I_icon_minitimeSun Jun 20, 2010 7:38 pm

Messi: Ëndërr të luaj me Rooneyn Messi-y-rooney_23299

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka dhënë një deklaratë sensacionale për Daily Star, ku ka thënë se ëndërron të luajë me Wayne Rooneyn dhe shtoi se ai është më i rëndësishëm për United se sa që ishte Ronaldo.
“Do të ishte ëndërr të luaja me Rooneyn nëse Manchester United vjen në një pikë ku detyrohet ta shesë atë. Unë personalisht do të shkoja te presidenti i Barcelonës dhe do të kërkoja që ai të transferohej. Gjithmonë ka pak futbollistë që janë të aftë të hyjnë në librat e historisë së futbollit. Për momentin, ata janë ndoshta Ronaldo, Rooney, Xavi dhe një ose dy të tjerë…por mendoj se nuk ekziston dikush që luan me dëshirën e Rooneyt”.

“Ne të gjithë e dimë se lojtarët e nivelit më të lartë kanë pagat më të larta…nuk është e fshehtë kjo. Por, Rooney do luante për 100 euro në javë. Ju mund ta shihni zjarrin në sytë e tij. Është ai zjarr që e bën atë më të mirin prej më të mirëve. Dashuria e tij për futbollin është natyrale. Është sikurse dashuria e babait për djalin e tij. Ai nuk ka nevojë ta bind veten se e do futbollin, ai është lindur për të”.

“Nëse Rooney do të shitet ndonjëherë, mendoj se ai do të bëhet futbollisti i parë 100 milionësh. Me gjithë respektin për Ronaldon, unë mendoj se Rooney është lojtar më i rëndësishëm për Unitedin se sa që ishte ai. Aftësitë e Ronaldos nuk vihen në dyshim, por Rooney nuk është vetëm talenti, por edhe zemra e Manchester Unitedit. Nuk e di nëse ndonjëherë do të luaj me të, por nëse ai ndonjëherë dëshiron të largohet, ai është një nga ata pak talentët që mund ta përmirësojnë ekipin e Barcelonës”, theksoi futbollisti më i mirë në botë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Messi: Ëndërr të luaj me Rooneyn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Messi: Me Argjentinën do të luaj si me Barcën
» Messi: Nuk mund të luaj me fanellë tjetër
» Di Maria: Nder të luaj me Ronaldon
» Taiwo: Nuk kam frikë të luaj për Milanin
» Gill: Reali nuk ka shanse për Rooneyn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: