Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Maradona të shkëlqejë nga eleganca

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Maradona të shkëlqejë nga eleganca Empty
MesazhTitulli: Maradona të shkëlqejë nga eleganca   Maradona të shkëlqejë nga eleganca I_icon_minitimeWed Jun 09, 2010 7:20 pm

Diego Maradona edhe njëherë është në qendër të vëmendjes së mediave botërore, kësaj radhe jo për Lionel Messin e as për mosthirrjen e Zanettit apo të Cambiassos, por për dukjen e tij, gjë që për të cilën frikësohen vajzat e tij.
Është vajza e Maradonas, Dalma, ajo që me ndihmën e motrës Giannina, do të tentojë ta bëjë babanë të duket sa më elegant gjatë Botërorit.

“Unë po e pres Gianninan sepse ajo ka më shumë njohuri se unë në modë. Ne do të kërkojmë që ai të vishet në rroba serioze, apo që quhen ndryshe rroba ‘kat’”, ka thënë Dalma.

Maradona ka refuzuar të vishet në mënyrë elegante gjatë ndeshjeve, duke preferuar veshje të thjeshta sportive të ekipit. Dalma shtoi se babai i saj ka përmirësuar imazhin e tij së fundmi. Ai ka humbur tashmë 15 kilogramë dhe thotë se ai tani mund të vrapojë bashkë me lojtarët tjerë.

Gjithashtu, u sqarua dhe prezenca e mjekrës së Maradonas nga Dalma, motra e së cilës, Giannina, është e martuar me Sergio Agueron.

“Ai nuk është rruar që nga aksidenti me qenin. Mjekra mbulon shenjat e kafshimit”, përfundoi Dalma, e bija e Diego Armando MaradonasMaradona të shkëlqejë nga eleganca F.0609202721804_m
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Maradona të shkëlqejë nga eleganca
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: