Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Maradona: Paraqitje fantastike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Maradona: Paraqitje fantastike Empty
MesazhTitulli: Maradona: Paraqitje fantastike   Maradona: Paraqitje fantastike I_icon_minitimeThu Jun 17, 2010 10:13 pm

Maradona: Paraqitje fantastike F.0617192423463_m

Argjentina ka spastruar nga rruga me mjeshtri të lartë Korenë e Jugut, ndërsa për triumfin prej 4-1, përzgjedhësi i Argjentinës, Diego Armando Maradona, shprehet të jetë mjaft i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve të tij.
“Lojtarët kanë bërë punë të mrekullueshme në fushë. Ata bënë saktësisht atë që biseduam para ndeshjes. Ata janë krenarë që mbajnë fanellën e Argjentinës dhe kjo shfaqet. Unë jam shumë i kënaqur dhe i relaksuar tani për tani”.

“Ne dominuam ndeshjen për pjesën më të madhe të takimit dhe e merituam plotësisht fitoren. Ndeshja ndaj Nigerisë tregoi se për çfarë jemi në gjendje, ndërsa tani i kemi përmbushur pritjet. Gabimi i Martin Demichelis ishte momenti i vetëm kur nuk e patëm lojën nën kontroll”.

“Ne luajtëm shumë më mirë se në ndeshjen e parë dhe jemi të gatshëm të përmirësohemi në ndeshjet në vazhdim. Ne jemi në rrugë të mirë, ndërsa nuk do të na interesojë çfarë po ndodh në grupet tjera. Ne patëm rastin ta luajmë lojën tonë ndaj koreanëve, përpos një periudhe të shkurtër pas pushimit. Ata bënë telashe vetëm kur ne bëmë gabime, kurse ne rrallë i bëmë ato”, ka thënë pas ndeshjes ‘el Pibe de Oro’.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Maradona: Paraqitje fantastike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: