Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Maradona sikur Mourinho

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Maradona sikur Mourinho Empty
MesazhTitulli: Maradona sikur Mourinho   Maradona sikur Mourinho I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 8:44 pm

Maradona sikur Mourinho Maradonamessi_1660329c


I biri i Maradonas, Diego Maradona junior, beson se babai i tij është sikurse lideri i Real Madridit, Jose Mourinho ,dhe madje tërheq paralele mes dy legjendave të lojës më të popullarizuar.
“Ata janë shumë të ngjashëm në mënyrën se si komunikojnë dhe motivojnë lojtarët, por kjo nuk do të thotë se ata nuk janë trajnerë të mirë. Njëri e fitoi tripletën e titujve kurse tjetri e dërgoi Argjentinën në Botëror dhe i fitoi të gjitha ndeshjet e grupit, kështu që nuk mendoj se ata janë budallenj”.

“Le t’ua lëmë nderin e të qenit favorit Brazilit, Spanjës, Anglisë dhe Holandës edhe pse disa nga këto ekipe nuk janë në gjendje ta kalojnë as fazën grupore. Italia? Ata mund të përfundojnë sikurse francezët, por shpresoj se kjo nuk do të ndodhë. Është e vështirë t’i fitosh ndeshjet nëse nuk godet në portë”.

“Jabulani? Me këtë top nuk luhet futboll. Kam tentuar të luaj, por është i pakontrollueshëm. Unë pajtohem me babanë tim që u ankua për të. Në vend se të bëjnë diçka për topin, Pele, Michel Platini dhe Franz Beckenbauer fjalosen me babanë tim”, deklaroi Maradona junior për Goal.com.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Maradona sikur Mourinho
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Sikur Ana" - Rudina Xhunga
» Ribery: Bayerni do të fitoj sikur Vettel në F-1
» Maradona: Nuk jam homoseksual
» Maradona: Paraqitje fantastike
» Maradona: Të respektohet Meksika

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: