Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Maradona kritikon Pelen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Maradona kritikon Pelen Empty
MesazhTitulli: Maradona kritikon Pelen   Maradona kritikon Pelen I_icon_minitimeSat Jun 12, 2010 9:08 am

Maradona kritikon Pelen F.0611184119586_m

Përzgjedhësi i Argjentinës, njëherit rivali më i madh i Peles, Diego Armando Maradona, ka kritikuar brazilianin për mospërkrahjen e tij ndaj Kampionatit Botëror dhe vendit nikoqir.
“Kur i ndodhi tragjedia ekipit togolez para Kupës Afrikane të Kombeve, një zotëri i caktuar në ngjyrë, që kishte numrin 10, nuk besoi se këtu mund të luhet Botërori. Por, Afrika e Jugut po i thotë atij ‘po ne mundemi’, kurse Botërori po fillon”.

“Jam i lumtur t’u tregoj se qëndrimi ynë këtu ka qenë i mrekullueshëm. Ne ndjehemi shumë të rehatuar. Ne zgjodhëm vendin e duhur për t’u stërvitur dhe për ta formuar ekipin, të pushojmë dhe të ushqehemi mirë. Ardhja në Afrikën e Jugut ishte pikërisht ajo që kërkova”, përfundoi Maradona.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Maradona kritikon Pelen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Maradona: Nuk jam homoseksual
» Maradona sikur Mourinho
» Maradona të shkëlqejë nga eleganca
» Maradona: Nuk jam magjistar, jam trajner
» Maradona: Paraqitje fantastike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: