Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Xavi: Do të pensionohem te Barcelona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Xavi: Do të pensionohem te Barcelona Empty
MesazhTitulli: Xavi: Do të pensionohem te Barcelona   Xavi: Do të pensionohem te Barcelona I_icon_minitimeThu Jun 10, 2010 6:27 am

Xavi: Do të pensionohem te Barcelona F.0609234718492_m
Posa ka nënshkruar kontratën që e mban atë në Camp Nou deri në vitin 2016, mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez ,ka pranuar se ai kurrë nuk ka menduar të luajë për ndonjë klub tjetër.
“Unë kam qenë i përfshirë me Barcën gjatë gjithë jetës time, që nga akademia dhe do të doja t’i varja këpucët këtu. Unë kam dashur t’u tregoj të gjithëve se unë nuk po shkoj askund. Unë i jam falënderues presidentit Joan Laporta dhe drejtorit Txiki Begiristain, sepse ata më dëgjuan. Është ajo që desha. Unë jam tifoz i flaktë i Barcës dhe jam shumë i kënaqur”, theksoi Xavi.

Xavi Hernandez ka qenë pjesë integrale e Barcelonës, ndërsa sot është mjeshtri i mjeshtërve të mesfushës, si për Barcelonën ashtu dhe për Spanjën, me të cilën është në kërkim të titullit kampion bote.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Xavi: Do të pensionohem te Barcelona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xavi: Arsenali sikurse Barcelona
» Edhe Xavi fton Fabregasin në Barcelona
» Xavi: I kam thënë Fabregasit të vijë te Barcelona
» Xavi: Nuk jam i gatshëm për pensionim
» Xavi: Ne jemi favoritët

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: