Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Xavi: Ne jemi favoritët

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Xavi: Ne jemi favoritët   Empty
MesazhTitulli: Xavi: Ne jemi favoritët    Xavi: Ne jemi favoritët   I_icon_minitimeThu Nov 25, 2010 11:10 pm

Xavi: Ne jemi favoritët   F.1125160915447_m

Mesfushori i Barcelonës, Xavi ka deklaruar pas ndeshjes së fituar ndaj Panathinaikos se Blaugranët do të hyjnë si favoritë në El Classicon e të hënës.
“El Classico? Në këtë ndeshje Barcelona është favorite. Ne luajmë në shtëpi dhe jemi në formë shumë të mirë me dëshirë të flaktë për të fituar”, theksoi Xavi.

Barcelona pret Real Madridin të hënën më 29 nëntor në Camp Nou
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Xavi: Ne jemi favoritët
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xavi, organizatori më i mirë
» Xavi vazhdon kontratën
» Xavi: Do të pensionohem te Barcelona
» Xavi: Nuk jam i gatshëm për pensionim
» Xavi: Fabregas lojtar i Barcelonës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: