Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 City, 40 milionë për Alves

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

City, 40 milionë për Alves Empty
MesazhTitulli: City, 40 milionë për Alves   City, 40 milionë për Alves I_icon_minitimeSun Jun 13, 2010 12:39 pm

City, 40 milionë për Alves F.0613111424838_m

Manchester City është vënë në kërkim të mbrojtësit të krahut të djathtë të Barcelonës, brazilianit Daniel Alves.
Sunday Mirror shkruan se City ka lansuar një shumë që mund të jetë rekord britanik prej 40 milionë funtesh për mbrojtësin brazilian. City më herët kishte bërë ofertë për Alves, në bisedimet e Cityt dhe Barcelonës për Touren, por për Alves spanjollët nuk dëgjuan fare.

Ekipi anglez është i gatshëm të trefishojë pagën e Alves prej 62 mijë funtesh në javë, që do ta bënte atë njëkohësisht mbrojtësin më të paguar në botë dhe lojtarin më të paguar në klub.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
City, 40 milionë për Alves
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» City, 15 milionë për Ronaldinhon?
» Guardiola: Alves mbetet për shumë vjet
» City, 65 milionë për dyshen Ibra – Toure?
»  City i ofron Dzekos shtatë milionë euro në sezon?
» Alves: Do të bëj gjithçka për të qëndruar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: