Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Alves: Do të bëj gjithçka për të qëndruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Alves: Do të bëj gjithçka për të qëndruar  Empty
MesazhTitulli: Alves: Do të bëj gjithçka për të qëndruar    Alves: Do të bëj gjithçka për të qëndruar  I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 7:54 pm

Mbrojtësi brazilian Dani Alves thotë se prioritet për të është qëndrimi te Barcelona, dhe shton se do të bëjë gjithçka që është e mundur për të vazhduar kontratën me Blaugranët.

Kontrata aktuale e Alves skadon në vitin 2012, ashtu që bisedimet me klubin për vazhdimin e kontratës kanë filluar më herët.

Mirëpo, të dyja palët kanë vështirësi për të arritur në një pikë të përbashkët sa u përket çështjeve ekonomike, ndërkohë që spekulohet se Chelsea dhe Manchester City janë të gatshëm që ta transferojnë brazilianin.

“Jam duke përjetuar momente të cilat asnjëherë më parë nuk i kam parë dhe ky klub tashmë është në zemrën time”.

“Klubi e di se unë preferoj të qëndroj te Barca. Prandaj do të luftoj me gjithë fuqinë time që të qëndroj këtu, sepse Barca është ëndrra ime”, ka thënë Alves në emisioni el Marcador në Barca TV.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Alves: Do të bëj gjithçka për të qëndruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: