Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ronaldo: Dua finalen Brazil - Argjentinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Ronaldo: Dua finalen Brazil - Argjentinë Empty
MesazhTitulli: Ronaldo: Dua finalen Brazil - Argjentinë   Ronaldo: Dua finalen Brazil - Argjentinë I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 5:08 pm

Ronaldo: Dua finalen Brazil - Argjentinë:


Sulmuesi legjendar i Brazilit, Ronaldo, ka deklaruar se një finale mes rivalëve të përbetuar latino-amerikanë, Brazilit dhe Argjentinës, do të ishte finale fantastike.
“Nuk e kam shikuar ndeshjen Greqi – Argjentinë, sepse isha në stërvitje. Tani Brazili dhe Argjentina mund të takohen vetëm në finale. Do të ishte një gjë fantastike kjo”, shkroi Ronaldo në Twitter.

Legjendari Ronaldo ka fituar Kupën e Botës dy herë, në vitet 1994 dhe 2002, ndërsa është golashënuesi më i mirë në histori të Botërorëve me 15 gola, një më shumë se legjenda gjermane Gerd Muller.

Argjentina ndeshet me Meksikën në 1/8 e finales të shtunën mbrëma, përderisa Brazili e ka ndeshjen e fundit ndaj Portugalisë të premten. Brazili duhet të mposhtë Portugalinë, për të shmangur një përballje të mundshme me Argjentinën para finales.
Sulmuesi legjendar i Brazilit, Ronaldo, ka deklaruar se një finale mes rivalëve të përbetuar latino-amerikanë, Brazilit dhe Argjentinës, do të ishte finale fantastike.
“Nuk e kam shikuar ndeshjen Greqi – Argjentinë, sepse isha në stërvitje. Tani Brazili dhe Argjentina mund të takohen vetëm në finale. Do të ishte një gjë fantastike kjo”, shkroi Ronaldo në Twitter.

Ronaldo: Dua finalen Brazil - Argjentinë Ronaldo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ronaldo: Dua finalen Brazil - Argjentinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» NBA: Celtics në finalen e NBA-së
» Buffon tifoz i Interit në finalen e LK
» Granero: Duhet ta arrijmë finalen e LK
» Spanja mposhtë Brazilin 3:1 në finalen e Botërorit
» Ronaldo ia jep fitoren Realit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: