Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Iniesta: Euro 2008, vetëm një kujtim i bukur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Iniesta: Euro 2008, vetëm një kujtim i bukur Empty
MesazhTitulli: Iniesta: Euro 2008, vetëm një kujtim i bukur   Iniesta: Euro 2008, vetëm një kujtim i bukur I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 8:41 pm

Iniesta: Euro 2008, vetëm një kujtim i bukur 24655_news


Mesfushori spanjoll, Andres Iniesta, ka thënë se triumfi në Euro 2008 është vetëm një kujtim i bukur, edhe pse sipas tij nuk ka shumë dallim mes skuadrës së sotme dhe asaj që e ka fituar titullin e kampionit të Evropës.
“Nuk shoh shumë dallime. Por e kaluara është aty për t’u kujtuar, të shohim se çfarë bëmë dhe asgjë më shumë. Ne duhet ta përqendrojmë veten në atë që po bëjmë tani dhe në atë se si duam të përmirësohemi. Do të ishte e gabuar nëse ne krahasojmë veten me atë që kemi bërë. Ne duhet ta masim veten me atë që jemi duke bërë tani, jo me atë që kemi bërë në të kaluarën”, theksoi mesfushori spanjoll.

Ai shtoi se e tërë bota ka të drejtë të shfaqë opinionet e veta dhe të thotë se si e sheh Spanjën, “por ne jemi të qartë në atë që po bëjmë dhe kemi besim në aftësinë tonë për të mposhtur Kilin në mënyrë që të kualifikohemi më tej”.

“Të martën unë u stërvita mirë dhe isha mjaft komfort. Unë isha në gjendje të bëja gjithçka në mënyrë normale dhe unë kam dy ditë për t’u përmirësuar dhe të vazhdoj rikuperimin. Shpresoj të jem në 100 përqindëshin tim, por nëse startoj apo jo është punë e trajnerit. Shpresoj se do të mund të luaj”.

“Kili është skuadër e mirë që ka impresionuar. Do të jetë ndeshje mjaft e shpejtë dhe duhet t’i bëjmë gjërat mirë nëse dëshirojmë të kualifikohemi. Ne e dimë se çfarë duhet të bëjmë dhe kjo është që ta posedojmë topin dhe të jemi efektiv me të”, përfundoi Iniesta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Iniesta: Euro 2008, vetëm një kujtim i bukur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: