Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Gerrard: Mund t’i mposhtim të gjithë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Gerrard: Mund t’i mposhtim të gjithë Empty
MesazhTitulli: Gerrard: Mund t’i mposhtim të gjithë   Gerrard: Mund t’i mposhtim të gjithë I_icon_minitimeWed Jun 23, 2010 9:04 pm

Gerrard: Mund t’i mposhtim të gjithë 100566hp2



Kapitenit të Anglisë më në fund iu kthye buzëqeshja në fytyrë pas fitores minimale ndaj Sllovenisë që i kualifikoi ‘albionët’ në fazën tjetër të garave, me ç’rast u shmang dhe katastrofa e eliminimit.
“Unë mendoj se kur keni nevojë ta fitoni një ndeshje dhe nuk e shënoni golin e dytë, bëheni nervozë. Ne patëm pasion, shpirt ekipor, cilësi dhe bashkësi, dhe e merituam kualifikimin. Ne duhet ta gjejmë qëndrueshmërinë, sepse nëse luajmë si ndaj Algjerisë, nuk do të kemi një rast të dytë. Unë mendoj se nëse luajmë siç bëmë sot dhe dëgjojmë menaxherin, do të jetë e vështirë që të na mposhtë dikush, gjithçka mund të ndodhë. Të gjitha ndeshjet janë të vështira, ashtu siç u tregua nga ndeshjet e kaluara, por nëse luajmë pranë potencialit tonë, atëherë ne mund të mposhtim të gjithë”.

“Jam i kënaqur me paraqitjen time, por i zhgënjyer që nuk u futa në listën e realizuesve, megjithatë nuk është e drejtë të caktojmë individë. Wayne Rooney ka pasur mjaft kritika, por ai i tregoi cilësitë dhe nuk dyshoj në të. Mendoj se golat për të janë pranë”, deklaroi Gerrard pas ndeshjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Gerrard: Mund t’i mposhtim të gjithë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Matri: Mund ta mposhtim Interin
» Aguirre: Mund ta mposhtim Argjentinën
» Podolski: Do ta mposhtim Australinë
» Do ta mposhtim Milanin
» Ranieri: Do ta mposhtim Juventusin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: