Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Fabregas: Barca shtëpia ime, Guardiola idhulli im

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Fabregas: Barca shtëpia ime, Guardiola idhulli im Empty
MesazhTitulli: Fabregas: Barca shtëpia ime, Guardiola idhulli im   Fabregas: Barca shtëpia ime, Guardiola idhulli im I_icon_minitimeFri Jun 25, 2010 2:18 pm

Fabregas: Barca shtëpia ime, Guardiola idhulli im Cesc-fabregas1

Kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas, ka dhënë edhe një shenjë se ai mund të largohet nga klubi londinez.
Mesfushori 23-vjeçar ka thënë se Barcelona është shtëpia e tij dhe menaxheri Pep Guardiola është idhulli i tij, derisa ai vazhdon të spekulohet për një transferim te klubi spanjoll.

“Nuk do të mendoj asgjë tjetër deri pas Kupës së Botës. Pep Guardiola ka qenë gjithmonë idhulli im që kur kam qenë i vogël. Ai ka luajtur në pozitën time dhe ka qenë shembull për mua”.

“Nuk do ta kem problem të rikthehem në Barcelona, pasi Barca është shtëpia ime. Njerëzit atje gjithmonë janë sensacional me mënyrën se si më trajtojnë”, ka thënë Fabregas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Fabregas: Barca shtëpia ime, Guardiola idhulli im
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im
» Shtëpia e mbrapsht
» Shtëpia në mes të Oqeanit Paqësor
» Ibrahimovic për Fabregas?
» Pato: Milani është shtëpia ime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: