Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Mardona: Higuain si Batistuta dhe Crespo

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Mardona: Higuain si Batistuta dhe Crespo Empty
MesazhTitulli: Mardona: Higuain si Batistuta dhe Crespo   Mardona: Higuain si Batistuta dhe Crespo I_icon_minitimeSat Jun 26, 2010 9:19 pm

Mardona: Higuain si Batistuta dhe Crespo F.0626144818900_m

Përzgjedhësi i Argjentinës, Diego Maradona, e ka krahasuar Gonzalo Higuainin me legjendat argjentinase Gabriel Batistuta dhe Hernan Crespo.
“Higuain ka cilësi të Batistutas dhe Crespos. Ai ka të ardhme spektakolare dhe është duke përjetuar momentet më të mira, unë e ftova në kohën më të mirë”, theksoi Maradona për AS.

Higuain ndoqi hapat e Batistutas ndaj Koresë së Jugut, ku shënoi het-trik dhe njëkohësisht është golashënuesi më i mirë i këtij Botërori. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Mardona: Higuain si Batistuta dhe Crespo
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Higuain: Mund ta fitojmë La Ligan
» Higuain i ngazëllyer me kontratën e re të Realit
» Zyrtare: Higuain vazhdon kontratën
» Higuain mposht Korenë Jugore
» Higuain: Mendoj vetëm për ekipin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: