Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ferdinand: Beckenbauer do t’i hajë fjalët

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Ferdinand: Beckenbauer do t’i hajë fjalët  Empty
MesazhTitulli: Ferdinand: Beckenbauer do t’i hajë fjalët    Ferdinand: Beckenbauer do t’i hajë fjalët  I_icon_minitimeSat Jun 26, 2010 9:20 pm

Ferdinand: Beckenbauer do t’i hajë fjalët  F.0626151928322_m


Rio Ferdinand beson se kritikat e hershme të Franz Beckenbauerit, mund të bëjnë që ai t’i hajë fjalët në ndeshjen e të dielës.
“Mendoj se këto komente do t’i kthehen atij. Ndoshta ai nuk e ka pritur që Gjermania dhe Anglia të takohen aq herët. Kjo e ka lëkundur atë dhe po kërkon mënyra që të hyjë nën lëkurën tonë. Por, ai nuk mundet. Ai vetëm sa na ka bërë më të përkushtuar. Ekipi që e fiton Botërorin jo medoemos duhet ta fillojë Botërorin mirë. Mënyra si përfundoni vlen”.

“Unë e di se disa mendojnë se do të ishte më mirë të luanim ndaj Ganës, do të ishte një rrugë më e lehtë për ne. Por, unë e preferoj Gjermaninë, sepse e di çfarë pret nga ata. Gana është e paparashikueshme. Gjermania është më e drejtpërdrejt”, ka thënë Ferdinand për The Sun. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Ferdinand: Beckenbauer do t’i hajë fjalët
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lëndohet Rio Ferdinand
» Beckenbauer: Mourinho i pa edukuar
» Beckenbauer i kërkon falje Anglisë
» Beckenbauer premton të ndihmojë sportin kosovar
» Fjalët e mëdha për veriun

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Afrika e Jugut 2010-
Kërce tek: