Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Fjalët e mëdha për veriun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dr.FjoollaaH™
WebMaster
WebMaster
dr.FjoollaaH™


<b>Postime</b> Postime : 9044

Fjalët e mëdha për veriun  Empty
MesazhTitulli: Fjalët e mëdha për veriun    Fjalët e mëdha për veriun  I_icon_minitimeSat Aug 27, 2011 7:33 pm

Qeveria e Kosovës vazhdon të zotohet se do të shtrijë autoritetin kushtetues në veri të vendit. Ministri i Brendshëm, Bajram Rexhepi, ka thënë se janë të vendosur që të shpërbëjnë çdo strukturë ilegale serbe në Kosovë. Ndërsa, ekspertët politikë dhe ata të sigurisë vlerësojnë se në këtë aspekt ka më shumë fjalë se veprime.

Gjatë vizitës së tij në Graçanicë, Rexhepi ka thënë se Qeveria është e vendosur të shpërbëjnë çdo strukturë ilegale serbe në Kosovë.

“Ne do të bëjmë shpërbërjen, jo vetëm të strukturave paralele, por edhe atyre ilegale të sigurisë”, ka thënë ai.

Ramadan Qehaja, ekspert i sigurisë, mendon se ka ardhur koha të fillohet me shpërbërjen, ndryshe do të bëhet një bosnjëzim i situatës.

“Kjo nuk na duhet”, ka thënë ai për “InfoPress”, për të shtuar se për aksionin e 25 korrikut në veri është dashur një përgatitje më cilësore në aspektin e sigurisë.

“Pa mbështetjen në forcat tona të sigurisë nuk mund të kryhen detyrat e sigurisë në atë pjesë të territorit të Kosovës”.

Behxhet Shala ka thënë se në veri nuk ka struktura paralele, por struktura kriminale.

“Kemi dëshirë t’i shpërbëjmë ato struktura paralele, mirëpo nuk është e lehtë, sepse bashkësia ndërkombëtare është e vendosur t’i shpërbëj ato”, ka thënë ai, për të shtuar se Qeveria e Kosovës nuk është në gjendje të marrë veprime të tilla. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Fjalët e mëdha për veriun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ferdinand: Beckenbauer do t’i hajë fjalët
» Fëmija 2 vjeç, ja 25 fjalët që duhet të dijë patjetër
» “Vuvuzela”, “Spillcam” dhe “Refudiate” fjalët më të përdorura më 2010
» Venezuela me rezervat më të mëdha të naftës
» Kërkesat mund të jenë më të mëdha se pavarësia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajmet-
Kërce tek: