Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Wenger: Prisni më shumë nga ky ekip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Wenger: Prisni më shumë nga ky ekip Empty
MesazhTitulli: Wenger: Prisni më shumë nga ky ekip   Wenger: Prisni më shumë nga ky ekip I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 7:09 pm

Wenger: Prisni më shumë nga ky ekip F.1103195922542_m
Arsene Wenger

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka lëvduar urinë dhe qëndrueshmërinë e skuadrës së tij, pak para ndeshjes ndaj Shakhtarit.
“Kur shikoni në qëndrueshmërinë e paraqitjeve tona, atëherë ne duam t’i shtojmë kësaj diçka që mungon, por unë besoj se çfarë është me rëndësi, është se ne nuk jemi në ndonjë presion artificial. Për mua më me rëndësi është të përfundojmë në top katërshe”.

“Unë personalisht besoj se mund të presim shumë më shumë nga ky ekip”, ka thënë francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Wenger: Prisni më shumë nga ky ekip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kuzhe: Sllovenia një ekip shumë i mirë
» Kuzhe: Sllovenia një ekip shumë i mirë
» Wenger lëvdon ekipin e tij
» Robben: Bayerni nuk është ekip i madh
» Pique: Mou e bëri Realin ekip, të cilin do ta mposhtim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: