Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Kuzhe: Sllovenia një ekip shumë i mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Kuzhe: Sllovenia një ekip shumë i mirë  Empty
MesazhTitulli: Kuzhe: Sllovenia një ekip shumë i mirë    Kuzhe: Sllovenia një ekip shumë i mirë  I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 6:48 am

Trajneri i kombëtares shqiptare në futboll, Josip Kuzhe, në prag të ndeshjes me Slloveninë ka deklaruar se synon jo vetëm të testojë futbollistët, por edhe të marrë një rezultat të mirë.

Shqipëria sonte zhvillon takimin e parë për vitin 2011, një miqësore ndaj një ekipi që ka qenë pjesë e Kupës Botërore 2010. Pavarësisht se pranon se Sllovenia është më e fuqishme, Kuzhe shpreson të nxjerrë një rezultat pozitiv.

“Me Maqedoninë ishte një shans i madh për futbollistët e rinj, sepse Skela dhe Cana nuk ishin, ndërsa kishim edhe mungesa të tjera. Por, ajo ishte ndeshja e vetme ku unë mund të eksperimentoja, pasi tani e tutje, synimi janë kualifikueset”.

“Me Slloveninë nuk është një ndeshje e lehtë, më besoni, ata janë një skuadër shumë e mirë. Realiteti i futbollit shqiptar është i tillë, që ne na duhet të luftojmë për një pozicion më të mirë dhe jo të kemi objektiva të rëndësishëm, siç është kualifikimi”, ka thënë Kuzhe.

Trajneri kroat nuk do të ketë në dispozicion mesfushorin Ervin Skela, ndërsa në portë ka thënë se do të angazhojë Samir Ujkanin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kuzhe: Sllovenia një ekip shumë i mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kuzhe: Sllovenia një ekip shumë i mirë
» Wenger: Prisni më shumë nga ky ekip
» Sa më shumë lëngje, aq më mirë
» Karbohidratet ne darke te dobesojne me shume dhe me mire
» Pse nuk është mirë të jeni (shumë) e hollë?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: