Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Hoenes: Bayerni po luan futboll cilësor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Hoenes: Bayerni po luan futboll cilësor Empty
MesazhTitulli: Hoenes: Bayerni po luan futboll cilësor   Hoenes: Bayerni po luan futboll cilësor I_icon_minitimeMon May 17, 2010 5:59 pm

Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoenes, ka deklaruar se skuadra e tij po luan futboll cilësor, duke u përgatitur që tani për festë në Bernabeu.Hoenes: Bayerni po luan futboll cilësor F.0517142855127_m

“Ndeshja ndaj Werderit reflektoi në rritjen natyrale të formës tonë në pjesën e dytë të sezonit. Tani për tani po luajmë futboll të cilësisë më të lartë, gjithnjë sipas kundërshtarëve tanë”.

“Ekipi ishte më luftarak se sa ai i vitit 2001. Për momentin po dominojmë ndaj kundërshtarëve vendorë. Arsyeja pse po e tregojmë klasin qëndron në forcën tonë mendore, ashtu sikurse në aftësitë futbollistike”.

“Jam ekstremisht krenar me ekipin tim, por edhe me të gjithë të tjerët në klub. Tani kemi fituar dy tituj dhe nuk kemi çfarë të humbim në Madrid. Ne do të bëjmë gjithë atë që mundemi për të bërë të pamundshmen”, sqaroi Hoenes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Hoenes: Bayerni po luan futboll cilësor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Futboll: Trepça sprovon forcat me kampionin
» Bayerni luan për hakmarrje dhe për trajnerin Van Gaal
» Top 20 përfituesit më të mëdhenj në futboll
» Luajtën 35 orë futboll për të thyer rekordin
» Redknapp: Nata ime më e mirë në futboll

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: