Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

  Hodgson: Pa panik!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

 	  Hodgson: Pa panik! Empty
MesazhTitulli: Hodgson: Pa panik!    	  Hodgson: Pa panik! I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 8:54 pm

Roy Hodgson ka këmbëngulur se humbja e Liverpoolit ndaj Stoke Cityt nuk i ka ndryshuar ambiciet e The Reds për këtë sezon.
“Unë nuk shoh arsye pse të dyshojmë se jemi në gjendje të arrijmë diçka. Unë nuk pres që ky rezultat ta ulë besimin tonë, ashtu siç ndodh zakonisht. Ne po flasim për dy-tri ndeshje në sezon. Unë e kam të vështirë të sqaroj se sa herë e fitoni një ndeshje, gjërat shkojnë përpara dhe kur humbisni qëndroni prapa”.

“Unë nuk jam euforik kur luajmë ndaj Chelseat, por ne jemi realist dhe unë jam njeri që gjykoj në fund të sezonit, nuk ka nevojë për panik”, tha Hodgson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hodgson: Pa panik!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mourinho shkakton panik te Chelsea, Liverpooli dhe Interi
» Amerikanët ia falin Bondsteelin Turqisë, Serbia në panik?
» Hodgson të mërkurën trajner i Liverpoolit?
» Hodgson i frustruar me lëndimin e Gerrard
» Liverpooli të emërojë Hodgson javën e ardhshme?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: