Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Guardiola: Ky ‘el Classico’, sikurse ai i kaluar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
A.Z™
Moderator/e
Moderator/e
A.Z™


<b>Postime</b> Postime : 2150

Guardiola: Ky ‘el Classico’, sikurse ai i kaluar Empty
MesazhTitulli: Guardiola: Ky ‘el Classico’, sikurse ai i kaluar   Guardiola: Ky ‘el Classico’, sikurse ai i kaluar I_icon_minitimeSat Nov 20, 2010 8:20 am

Guardiola: Ky ‘el Classico’, sikurse ai i kaluar F.1119180836177_m

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka tentuar që ta ulë rëndësisnë e ‘el Classicos’ që zhvillohet më 29 nëntor, duke e quajtur derbin më të madh në botë si çdo ndeshje tjetër.
“Për gjithçka që po thuhet rreth ndeshjes është më mirë të qëndroj i qetë. Gjëja më e mirë në këtë moment është heshtja”.

“Nuk dua të flas për Cristiano Ronaldon dhe Real Madridin. Unë jam egoist. Unë dua të flas për Almerian sepse tani luajmë me atë ekip. Secili ‘el Classico’ shihet sikurse i fundit dhe gjithashtu duket se bota do të mbarojë së ekzistuari. Gjithë ajo që duam të bëjmë është të luajmë një ndeshje të madhe”, deklaroi Guardiola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.mjeksia-grup.tk
 
Guardiola: Ky ‘el Classico’, sikurse ai i kaluar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
»  Guardiola: ‘el Classico’, preferuam të hënën
» Guardiola: ‘el Classico’ nuk është fundi i botës
»  Dega e AKR-së në Gjakovë nuk ka kaluar në AAK
» Xavi: Arsenali sikurse Barcelona
» Lloris i hapur për të kaluar te United

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: