Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Spalletti: Totti nuk ka mbaruar akoma

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Spalletti: Totti nuk ka mbaruar akoma  Empty
MesazhTitulli: Spalletti: Totti nuk ka mbaruar akoma    Spalletti: Totti nuk ka mbaruar akoma  I_icon_minitimeWed Jan 12, 2011 6:54 am

Trajneri i Zenit St Petersburgut, Luciano Spalletti, ka deklaruar se kapiteni i Romës, Francesco Totti, ende ka çfarë t’i ofrojë skuadrës së tij.

Ikona romake vazhdon të jetë i pakënaqur me trajtimin që i bën trajneri aktual Claudio Ranieri duke e lënë në stol, ndërsa trajneri i tij i dikurshëm mendon se numri dhjetë ka akoma potencial.

“Ai është pjesë e historisë së Romës dhe unë po ashtu mendoj se ai është inteligjent, sepse kur e trajnoja unë, ai gjithmonë më jepte reagime të vlefshme”.

“Ai padyshim se do ta luajë rolin e liderit, një lojtar i cili kontribuon, madje edhe atëherë kur nuk shfrytëzohet rregullisht”.

“Keni kujdes kur ta quani Tottin të harxhuar, sepse unë mendoj se ai ka kualitetin dhe kuantitetin për t’i dhënë diçka më shumë futbollit për disa vite”, ka thënë Spalletti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Spalletti: Totti nuk ka mbaruar akoma
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Navas: Nuk ka mbaruar asgjë
» Totti: Nuk e kam abuzuar Balotellin
» Totti mirëpret Adrianon
» Definitive - Totti mungon ndaj Interit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: