Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

Navas: Nuk ka mbaruar asgjë  Empty
MesazhTitulli: Navas: Nuk ka mbaruar asgjë    Navas: Nuk ka mbaruar asgjë  I_icon_minitimeThu Jan 27, 2011 8:35 pm

Anësori i Sevillas, Jesus Navas, ka paralajmëruar Real Madridin që të mos gëzohet para kohe, pasi që beson se skuadra e tij është në gjendje për ta rikuperuar dizavantazhin prej një goli në terren mysafir të Real Madridit.

“Ishte ndeshje e mirë mes dy klubeve të mëdha, por ndeshja e dytë në Bernabeu do të jetë shumë interesante”.

“Ne e kemi ditur se do të ishte ndeshje e vështirë, e komplikuar, sepse që të dyja skuadrat sulmuan, por kjo ndeshje vendoset pas 180 minutash dhe ende asgjë nuk ka mbaruar”.

“Tifozët ishin të jashtëzakonshëm, ata si gjithmonë kanë krijuar atmosferë, por ne ndihemi keq që nuk kemi arritur t’i lëmë të kënaqur”, ka thënë Navas