Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Ronaldinhon e presin 20 mijë tifozë të Flamengos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Ronaldinhon e presin 20 mijë tifozë të Flamengos Empty
MesazhTitulli: Ronaldinhon e presin 20 mijë tifozë të Flamengos   Ronaldinhon e presin 20 mijë tifozë të Flamengos I_icon_minitimeThu Jan 13, 2011 3:54 pm

Rio de Janeiro, 13 janar – Një pritje e paparë për një futbollist është organizuar në stadiumin e Flamengos me rastin e promovimit të yllit më të madh të klubit, Ronaldinho.
“Kam menduar për shumë mënyra sesi do të dukej kthimi im në Brazil, por asnjëra nga variantet nuk dukej si ajo që përjetova nga tifozët. Ky është një moment shumë emocionues për mua. Kurrë nuk jam ndjerë aq i motivuar që t’i tregojë dikujt se çka mundem. Mezi pres të luaj për Flamengon në fanellën me numrin 10”, ka deklaruar Ronaldinho në konferencën për shtyp pas promovimit.
Ish-lojtari i Milanit ka konfirmuar se një nga arsyet e kthimit të tij në futbollin brazilian është se dëshiron të luajë për ekipin kombëtar në Botërorin 2014.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldinhon e presin 20 mijë tifozë të Flamengos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» City, 15 milionë për Ronaldinhon?
» City përcjell Ronaldinhon
» Arrestohen 72 tifozë serbë e rusë në Estoni (video)
» Një polic dhe disa tifozë të lënduar nga dhuna në tribuna
» Serbët presin lirimin e Pantelicit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: