Studentë i FM-së
iliriana

<b>Postime</b> Postime : 3702

Barazon Milani  Empty
MesazhTitulli: Barazon Milani    Barazon Milani  I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 7:08 am

Rossonerët nuk kanë arritur të shënojnë fitore përballë Lazios, edhe pse zhvilluan ndeshje shumë më të mirë se kryeqytetasit.

Takimi i parë i xhiros së 23-të në Serie A, i zhvilluar në San Siro, përfundoi pa gola.

Milani luajti shumë më mirë se kundërshtari dhe pati raste të shumta, porse nuk arriti të realizojë gol.

Pas këtij barazimi, Milani ka 48 pikë, ndërsa nëse Napoli mposht Chievon të mërkurën, atëherë do t’i afrohet në dy pikë liderit.