Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Amauri: Të shohim nëse unë kam qenë problemi te Juve

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Amauri: Të shohim nëse unë kam qenë problemi te Juve  Empty
MesazhTitulli: Amauri: Të shohim nëse unë kam qenë problemi te Juve    Amauri: Të shohim nëse unë kam qenë problemi te Juve  I_icon_minitimeWed Feb 02, 2011 7:12 am

Në pjesën e mbetur të sezonit, Amauri do të veshë fanellën e Parmës, ndërsa ka thënë se kjo periudhë do të dëshmojë nëse ai ka qenë fajtor për mossuksesin e bardhezinjve.

“Largimi im nga Torino? Tash do të shohim nëse unë jam fajtor. Nga tash deri në qershor unë do të flas vetëm për Parmën”.

“Kam folur me Del Nerin. Ishte një bisedë që i qartësoi disa gjëra. Pastaj erdhi thirrja nga presidenti (i Parmës) Ghirardi dhe gjithçka përfundoi me sukses”, është shprehur Amauri.

Ish-sulmuesi i Palermos ka thënë se do të mundohet ta kthejë formën e tij dhe se është i bindur se do të shënojë gola, ndërsa për mossuksesin personal ua lë fajin lëndimeve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Amauri: Të shohim nëse unë kam qenë problemi te Juve
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nuk do të ndodhë shkëmbimi Amauri-Gilardino
» Amauri - gjashtë javë jashtë fushës
» Juve, një shpresë për LK
» Zanfina: Adelina ka qenë idhulli im
» Juve dhe Inter pas Marquez

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: