Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Faliminderit per viziten!

Nese keni deshire qe te i lexoni te gjitha seksionet e forumit ju sygjerojm qe te regjistroheni, seksionet te cilat nuk mund te i leconi pa u regjistruar jane: Prodhime Tona, Libra Shqipë, Libra te huaj, Seminare Mjeksore, Teste te Provimeve etj. Andaj behu pjese e jona, regjistrimi juaj ndihm per dike.

Me rrespekt Saffi i M-G


Www.Mjeksia-Grup.tk
Www.Mjeksia-Grup.com
Www.Mjeksia-Grup.yforum.biz



Mjeksia-Grup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mjeksia-Grup


 

 Juninho: CR7, më i miri nga gjuajtjet e lira

Shko poshtë 
AutoriMesazh
iliriana
Studentë i FM-së
Studentë i FM-së
iliriana


<b>Postime</b> Postime : 3702

Juninho: CR7, më i miri nga gjuajtjet e lira  Empty
MesazhTitulli: Juninho: CR7, më i miri nga gjuajtjet e lira    Juninho: CR7, më i miri nga gjuajtjet e lira  I_icon_minitimeSun Feb 06, 2011 7:52 am

Legjenda e gjallë e gjuajtjeve të lira, Juninho Pernambucano, ka deklaruar për Goal.com se asi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, është një prej më të mirëve nga goditjet e dënimit, ndërsa sheh Merengezët si favoritë për Ligën e Kampionëve.

“Kur luajta te Lyoni, më ndihmuan që ta përmirësoj teknikën e goditjeve të lira. Për momentin, ka shumë brazilianë të mirë si Ronaldinho dhe Roberto Carlos, pasi ata kanë talentin dhe cilësinë. Por, ju do të shihni se ka edhe shumë lojtarë tjerë. Ronaldo sot është një prej më të mirëve në botë nga gjuajtjet e lira”.

“Real Madridi është favorit për ta fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon. Lyoni ka përparësinë psikologjike. Viteve të kaluara, Lyoni ia ka arritur ta eliminoj Real Madridin dhe besoj se ata kanë përparësinë mentale pasi dinë si të luajnë ndaj madrilenëve” deklaroi Juninho.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Juninho: CR7, më i miri nga gjuajtjet e lira
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ushqimet e lira që reduktojnë oreksin
» Zanetti: Më i miri është kampion
» Hamilton dominon në provat e lira
» Guardiola: Mourinho, më i miri në botë
» Ahmeti dhe Thaçi, me marrëveshje për zgjedhje të lira dhe demokratike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Mjeksia-Grup :: Kendi i Lajmeve :: Lajme nga Sporti-
Kërce tek: